1
2
previous arrow
next arrow

Muzyczny weekend w Gminie Kłobuck – RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ – TAURON Dystrybucja17-18 czerwca w Kłobucku odbył się 2-dniowy event RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ – TAURON Dystrybucja Kulturalnie, Sportowo, Bezpiecznie, Ekologicznie i Zdrowo”. To już druga edycja imprezy organizowanej przez Burmistrza Gminy Kłobuck Jerzego Zakrzewskiego, Fundację Razem Możemy Więcej Lar. Go oraz Partnera Generalnego TAURON Dystrybucję i program „Bezpieczniki Taurona”.

Patronat nad dwudniowym wydarzeniem objął Wiceminister Kultury i Dziedzictwa Narodowego Szymon Giżyński .

Muzyczne wydarzenie w Kłobucku z pewnością można zaliczyć do udanych. Każdego dnia na mieszkańców czekały liczne atrakcje, z których największą były bez wątpienia koncerty muzyczne. Podczas wszystkich koncertów nie zabrakło dobrej zabawy i świetnej muzyki, płynącej wprost do tłumnie zgromadzonych pod sceną mieszkańców Kłobucka.W sobotę zaśpiewał i zatańczył Zespół Pieśni i Tańca „Ziemia Kłobucka” oraz zespół Atest. Do czerwoności kłobucką publiczność rozgrzały zespoły :Łobuzy, Męskie Granie (Łukasz, Błażej, Kevin) zespół Maczo, oraz Skolim & Woners. Było energetycznie, tanecznie , publiczność bawiła się do późnych godzin nocnych.W niedzielę wystąpiły liczne zespoły muzyczne i taneczne MOK: modern jazz Freshlime, Yasmin, Ciało i Ruch, break dance i hip hop. Były pokazy najmłodszych tańczących w Fitmani, oraz pokazy Studia Balance. Nie zabrakło animacji dla najmłodszych i znanych już występów maskotki – Tauronka. Koncert muzyczny Clodie cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Płyta rynku głównego zapełniła się po brzegi, aby wspólnie oddać się zabawie z gwiazdą wieczoru – zespołem FEEL.

Tego dnia rozstrzygnięto również konkursy ekologicznego, które były kierowane do Ochotniczych Straży Pożarnych z powiatu kłobuckiego „Bezpiecznie i ekologicznie -edycja druga” w konkursie ekologicznym wystartowało 30 jednostek. Swój finał miał również konkurs ekologiczne, który skierowany był do szkół z powiatu kłobuckiego. Nagrody w konkursach ekologicznych wręczali: Szymon Giżyński – Wiceminister Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ryszard Majer – Senator Rzeczypospolitej Polski, Robert Magdziarz – Wicewojewoda Śląskiego, Generał Jacek Kleszczewski – Komendant Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Katowicach, Artur Warzocha – Wiceprezes Zarządu ds. Korporacyjnych Tauron, Grażyna Matyszczak – Dyrektor Biura Posła Szymona Giżyńskiego, Burmistrz Gminy Kłobuck – Jerzy Zakrzewski, Sekretarz Gminy Kłobuck – Sylwia Piątkowska, Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury – Olga Skwara, Dyrektor Fundacji Razem Możemy Więcej Lar. Go – Katarzyna Karkoszka-Jurczyk.

Artur Warzocha Wiceprezes Zarządu ds. Korporacyjnych Tauron

Szanowni Państwo nie po raz pierwszy się spotkamy i Tauron przyjeżdża do Kłobucka, nie po to, aby przyłączać kolejne instalacje, tylko po to, aby się bawić. Kojarzymy się jako grupa energetyczna z prądem z dystrybucją z wytwarzaniem energii, na razie opartej na konwencjonalnych źródłach, bardziej zazieleniającej, co dobrze widać w Kłobucku i w całym powiecie. W ramach swojej społecznej odpowiedzialności biznesu z największą przyjemnością wspieramy takie momenty jak ten, fundujemy nagrody, sponsorujemy takie wydarzenia. Serdecznie dziękuje i gratuluję organizacji wszystkim zaangażowanym w to dzieło. -podkreśla Artur Warzocha Wiceprezes Zarządu ds. Korporacyjnych Tauron

Dwudniowa wielkie wydarzenie w gminie Kłobuck zostało przygotowane z największą precyzją i perfekcją, było energetyczne, muzycznie, bezpiecznie, ekologicznie, i społecznie. Kolejny raz organizatorzy podnieśli bardzo wysoko poprzeczkę! Fantastyczni artyści, znakomita organizacja i piękna pogoda sprawił, że ten weekend zostanie na długo w pamięci mieszkańców Kłobucka, i wszystkich okolicznych gości. Więcej informacji, wywiady, komentarze oraz laureaci konkursów w kolejnym wydaniu Twojego Kuriera Powiatu.

Wszystkie reakcje:33